Yurt dışına taşınmaya karar verenlerin tüm sorularına cevap veren aplikasyon, Teleport

0

Başka bir ülkeye taşınmak istiyorsunuz ama hayallerinizdeki şehirle ilgili detaylı bilgiye ihtiyacınız var. Kaç odalı evin kirası ne kadardır, elektrik faturası ne kadar gelir, şehir içi ulaşıma ne kadar para harcarsınız, öğle yemekleriniz ne kadar tutar gibi ince detaylarla ilgili bilgilere ulaşabileceğiniz Teleport, Inc, taşınma sürecinizi tamamen değiştirecek ücretsiz bir aplikasyon.

Dünyanın değişik yerlerindeki 100’den fazla şehirle ilgili bilgilere kolaylıkla erişmenizi sağlayacak site, ihtiyaçlarınıza en uygun şehri bulmak, nerede en rahat yaşayabileceğinizle ilgili seçimi yapabilmek konusunda büyük bir rahatlık. Gittiğiniz yerde ne iş yapabilirsiniz, ne yaparak para kazanabilirsiniz, tüm ihtiyaçlarınıza cevap bulabileceğiniz uygulamaya dahil olan şehirlerin sayısı gittikçe artıyor.

 

Ekran Resmi 2016-07-23 18.40.16

 

Adından da anlaşılabileceği gibi, aplikasyon taşınmaya hazırlanma sürecini hızlandırarak sizi adeta ‘teleport’ hızına eriştirmeyi amaçlıyor. Tıpkı bir online dating sitesindeki gibi, tercihlerinizle ilgili soruları cevaplandırmak suretiyle size en uygun sonuçları detaylarıyla listeleyen sistem, karşınıza daha önce aklınıza gelmeyen alternatiflerle de çıkıyor. Belki de hayat sizin için, aklınıza henüz hiç gelmemiş yerlerde daha müthiş olacaktır, kim bilir?

 

Ekran Resmi 2016-07-23 18.39.39

Projenin arkasındaki ekip, serbest dolaşıma destek olmak, sınırları ortadan kaldırmak ve daha fazla özgürlük amaçlarıyla başladıkları girişime, sistemlerine uzaktan çalışabilme olanağı taşıyan iş fırsatları da eklemek üzere çalışmalarını sürdürüyor.

 

 

Yazar Hakkında

Tamar M. Tegün

Co-Founder of Cokiiya.com Founder of EnjoyinGeorgia Freelance journalist, writer, traveller.

hiç yorum yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: