Tahminler doğru çıktı, Hitler’in cinsel organı anormal küçükmüş!

0

Faşist lider Adolf Hitler hakkında yayınlanan kitap, Hitler’in cinsel hayatı ve özellikle penisi hakkında bilinmeyen gerçekleri su yüzüne çıkarttı.

Jonathan Mayo ve Emma Craigie tarafından kaleme alınan ”Hitler’in Son Günü”, Hitler’in cinsel hayatı ile ilgili bilinmeyen birçok iddiayı gün yüzüne çıkarıyor. Kitapta yer alan bilgiye göre Adolf Hitler’in tek testisi olduğunu söyleyen sağlık raporları yok edilmişti.

1403862318499.cached

Kitapta ayrıca, Penile Hypospadias isimli bir penis anormalliğine sahip olan Hitler’in cinsel organının, anormal derecede küçük olduğu belirtiliyor.

adolf-hitler2

Penis deliğinin normale nazaran testislere daha yakın olması anlamına gelen anormalinin Hitler’in yaşadığı dönemde tedavisi bulunmuyordu. 100 yıl sonra ortaya çıkan hastane kayıtlarına göre Hitler’de halk arasında ‘inmemiş testis’ olarak bilinen kriptorşidizm hastalığı da bulunuyordu.

adolf-hitler

Kitapta, durumdan haberdar olan kişisel doktoru Theodor Morell’in, cinsel isteğini artırmak için Hitler’e amfetamin, hormonlar ve kokain tavsiye ettiği de yazılıyor.

Yazar Hakkında

Tamar M. Tegün

Co-Founder of Cokiiya.com Founder of EnjoyinGeorgia Freelance journalist, writer, traveller.

hiç yorum yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: