Londra Metrosu’ndaki Reklam Panoları Kedi Fotoğraflarıyla Kaplandı

0

Barınaklarda yaşayan kedileri sahiplendirmek için Londra’da bir metro istasyonundaki reklam panoları kedi fotoğraflarıyla dolduruldu.

Glimpse kollektifi, Mayıs ayında Kickstarter’da başlattığı kampanya ile 23.131 pound toplamayı başardı ve kısa adıyla CATS (The Citizens Advertising Takeover Service) inisiyatifiyle, halkın Londra’nın güneyindeki bir metro istasyonundaki reklam panolarını devralmasını sağladı.

Glimpse, Birleşik Krallık hayvan kurtarma merkezi Battersea ile birlikte Clapham Common metro istasyonundaki reklam panolarını #CatsNotAds kampanyası kapsamında kedi fotoğraflarıyla kapladı.

Battersea tarafından kurtarılan ve barınağa alınan kediler, fotoğraflar için modellik yaptı. Kampanya ile fotoğraflarda yer alan birbirinden sevimli kedilerle yolcular arasında ilk görüşte bir aşk başlaması ve barınakta misafir edilen tüylü dostlarımızın ömürlük evlerine kavuşması amaçlanıyor.

kaynak: bigumigu

Yazar Hakkında

Vural KINAYMAN

kedi eğitmeni, alengirli yemeklerin mucidi, acar tasarımcı, fitoterapi sevdalısı, hayat yaşayıcısı, keyif sürücüsü, erken emekli, kelli göbekli..

hiç yorum yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: