iPhone’unuzu Game Boy’a Çevirmek İster misiniz..

0

Galiba bu sefer olacak!

Piyasada akıllı telefonunuzun Game Boy gibi görünmesini sağlayan nice ürüne denk gelmişsinizdir mutlaka; ama bugün telefonu gerçekten Game Boy gibi çalıştıracak bir cihazla karşı karşıyayız. The SmartBoy adlı cihazı iPhone 6 Plus’ınıza taktığınız anda, evde özenle sakladığınız eski Game Boy oyunlarınızı telefonunuzda oynama imkanı doğuyor. Hem de daha büyük ve kaliteli bir ekranda ve de 4-5 saatte bir pil değiştirme sıkıntısı olmadan.

Hyperkin firması cihazın piyasa sürüm tarihiyle ilgili net bir cevap vermiş değil henüz; ama görünen o ki, aynı cihazın Android ve Windows akıllı telefonlarda çalışan versiyonu üzerinde de çalışıyorlar..

Umarım birkaç ay içinde kartuşlara üflemeye kaldığımız yerden devam ederiz..

smartboy-2

 

Yazar hakkında

Vural KINAYMAN

kedi eğitmeni, rakı degüstatörü, alengirli yemeklerin mucidi, acar tasarımcı, fitoterapi sevdalısı, hayat yaşayıcısı, keyif sürücüsü, erken emekli, kelli göbekli..

Yorum yok

Bu da ilginizi çekebilir..

İndikolit

*Endokrin (hormon) sisteminin dengelenmesine yardımcı olur. *Uyku verir. *Beden-zihin ikilisini kuvvetlendirici özelliğinin yanı sıra duyarlılık ve anlayışı da arttırır. *Konsantrasyonu artırır. *Sezgi yeteneğini güçlendirir. *Ruhsal ...
error: