Hasan Novrozi’den Steampunk Hayvan Heykelleri

0

Hasan Novrozi, İran’da yetişmiş bir heykeltraş. Binlerce metal parça kullanarak bu nefes kesen, sanki canlanıp hareket edecekmişcesine yaşam dolu olan steampunk heykelleri meydana getiren kişi. Heykelleri binlerce metal eşyadan, otomobil parçalarından ve bir çoğumuzun çöp olarak gördüğü metal parçalardan oluşturmuş.

Takdire şayan Pegasus heykelinin yanı sıra, farklı şekillerde yarattığı diğer heykeller de göz kamaştırıcı derecede güzel.

 

steampunk-sculpture-animals-hasan-novrozi-2 steampunk-sculpture-animals-hasan-novrozi-9 steampunk-sculpture-animals-hasan-novrozi-12 (2) steampunk-sculpture-animals-hasan-novrozi-10 steampunk-sculpture-animals-hasan-novrozi-14 steampunk-sculpture-animals-hasan-novrozi-6 steampunk-sculpture-animals-hasan-novrozi-4 steampunk-sculpture-animals-hasan-novrozi-15 steampunk-sculpture-animals-hasan-novrozi-3 steampunk-sculpture-animals-hasan-novrozi-5 (1) steampunk-sculpture-animals-hasan-novrozi-5 steampunk-sculpture-animals-hasan-novrozi-66

Yazar Hakkında

Vural KINAYMAN

kedi eğitmeni, rakı degüstatörü, alengirli yemeklerin mucidi, acar tasarımcı, fitoterapi sevdalısı, hayat yaşayıcısı, keyif sürücüsü, erken emekli, kelli göbekli..

hiç yorum yok

error: