Çizimleriyle evinin tuvaletini baştan yarattı: Sonuç gerçekten etkileyici

0

Moda tasarımcısı Roza Khamitova, yaratıcılığı ve çizim yeteneği sayesinde küçük, sıradan bir tuvaleti adeta baştan yaratmış. Khamitova, kendi markasının eşarp tasarımları için çizip de kullanmadığı desenleri evinin tuvaletini dönüştürmek için kullanmış.

Elindeki desenleri tuvaletin duvarlarına transfer eden Khamitova, ardından bu desenleri yeni çizimler yaparak birbirine bağlamış. Bembeyaz duvarlar, tasarımcının elinde çiçeklerin, şapkalı mantarların, sinek kuşlarının, kelebeklerin, tilkilerin evi olmuş.

13 yaşına kadar Kazakistan’ın dağlık bölgesinde yaşayan Khamitova, çalışmalarında büyük ölçüde doğadan ilham alıyor: “Doğayı gözlemliyorum ve ufak detaylardan ilham alıyorum. Belki bir kelebeğin kanadı, ya da bir yaprağın desenli hücre yapısı. Belki bir tüy veya ağaç dalına tünemiş bir kuzgun. Doğada gördüklerimi alıyor ve kendi parçalarımı yaratıyorum.” 

Sanatçının web sitesine buradan ulaşabilirsiniz. 

 

Kaynak: nolm.us

Yazar Hakkında

Vural KINAYMAN

kedi eğitmeni, alengirli yemeklerin mucidi, acar tasarımcı, fitoterapi sevdalısı, hayat yaşayıcısı, keyif sürücüsü, erken emekli, kelli göbekli..

hiç yorum yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: