CityHub Amsterdam: Mini Kapsülde Maksimum Konforlu Hostel

0

CityHub Amsterdam sıradan bir hostel değil. Tasarım, bilim ve lüksün gezginlerin tüm ihtiyaçlarını maksimum konforda karşılamak üzere buluşturulduğu bir akıllı hostel. 

Amsterdam’ın en güzel noktalarından birinde yer alan CityHub, 2 kişinin rahatlıkla kalabildiği hub adı verilen kabinlerden ve tasarımıyla büyüleyen ortak alanlardan oluşuyor. Vaat ettiği teknoloji ve olanaklar ise tamamen konukların rahatı düşünülerek tasarlanmış. 

CityHub Amsterdam uygulaması üzerinden kabin aydınlatmasının rengini ve şiddetini ayarlamak ve dahili müzik sistemine bağlanarak müzik dinleyebilirsiniz.

Odalarda dahili 4 priz ve 2 USB giriş bulunuyor ve havalandırması tüm konuklar tarafından beğeniliyor. Bu konuda booking.com’a çok güveniyoruz. 

Odanızı çalar saat olarak kurabilmeniz bile mümkün. Evet, odanız tarafından uyandırılabilirsiniz. Ve evet, nazikçe. 

CityHub Amsterdam’da check-in çok kolay. Girişte edindiğiniz bileklikler hostel içerisindeki tüm aksiyonunuzla ilgili ekstraları kaydetmek üzere tasarlanmış. 

Hostel girişindeki kiosklar üzerinden giriş yaparken size verilen WIFI cihazı sayesinde şehrin her noktasında internete bağlanabiliyorsunuz.  Bilekliği hatıra olarak saklamayı unutmayın. 😉 

Tüm hostellerde olduğu gibi CityHub Amsterdam’da da banyo, tuvalet ve mutfak ortak kullanıma tâbi. Tasarım, temizlik ve kullanım kolaylığıyla tüm ortak alanlar ziyaretçiler tarafından beğeniliyor. 

Nakit sıkıntısına mahal yok. Banyo/duş malzemelerinin de dahil olduğu vending makinelerinden ve bardan yaptığınız tüm alışveriş kredi kartınızdan bilekliğiniz üzerinden check-out sırasında tahsil ediliyor. 

Fiyat / performans değerlendirmesinde, Amsterdam’da otel & Airbnb ve hostel konaklamaları arasında konumu, ücretsiz mobile WIFI cihazı gibi avantajlarıyla CityHub Amsterdam, bir hostelden daha fazlası. Bir deneyim. 

Web siteleri üzerinden yapılan rezervasyonlarda %10 indirim opsiyonunu göz ardı etmeyin deriz.

Yazar Hakkında

Tamar M. Tegün

Co-Founder of Cokiiya.com Founder of EnjoyinGeorgia Freelance journalist, writer, traveller.

hiç yorum yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: