Camsil değil, Haute Couture Parfüm!

0

Modanın asi çocuğu Jeremy Scott’tun camsil şişesi görünümünde tasarladığı haute couture parfüm Fresh, mücevhervari parfüm tasarımlarına ve dayatılmış güzelliği sağlam bir sol aparkatla nakavt ediyor.

2013 yılında Moschino’nun kreatif direktörlüğünü üstlenen Jeremy Scott, sıradışı, şaşırtıcı, rengarenk tasarımlarıyla son yıllara damgasını vuran moda tasarımcılarının başında geliyor. Rihanna, Miley Cyrus ve Katy Perry, Jeremy Scott’un tasarımlarından vazgeçemeyen ünlülerin başında geliyor.

moschino-1

Jeremy Scott’un Moschino için tasarladığı yeni parfümü Fresh, herkesin evinde mutlaka bir tane bulunan cam temizleme spreyi formunda karşımıza çıkıyor.

Moschino-Fresh-Perfume-1170x770

“Hiçbir değeri olmayan şişenin görüntüsünü alıp onu; ilham uyandırıcı, çok lüks ve kişiye özel hazırlanmış bir şekilde kullanmak, birbirinden zıt olarak ayrılmış yüksek ve alçak gibi iki farklı düşünce yaratır. Herhangi bir şey bundan daha fazla Moschino olabilir mi?” şeklinde tanıttığı Fresh, adından anlaşılabileceği gibi taze ve alaycı bir koku kombinasyonu.

moshino-fresh-review

Mandalina ve bergamotla kendine çeken aroması, ylang ylang ahududu, şakayık, osmanthus çiçeği, sedir ağacı ve ambroks çiçeğiyle zenginleşiyor.

moschino-fresh-couture-banner

Parfümün tanıtım kampanyasında marka yüzü olarak tercih ettiği 50 yaşındaki model Linda Evangelista, Jeremy Scott’un zıtların ahengine son dokunuşu değil.

OlO9I29

Iphone kılıfı ve çanta modelleri de bulunan kreasyon 2016 ilkbahar yaz modasının en aykırı ürünleri arasında yer alıyor.

 

Yazar Hakkında

Tamar M. Tegün

Co-Founder of Cokiiya.com Founder of EnjoyinGeorgia Freelance journalist, writer, traveller.

hiç yorum yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: