Büyükannesinin tarifi enerji barlarıyla yoksul ve evsizleri doyuran 25 yaşındaki Zobaida’yla tanışın!

0

Sağlıklı beslenme ve spor meraklılarının en favori ürünlerinin başında gelen granola enerji barları, artık evsiz ve yoksulların karnını doyuruyor.

25 yaşında bir genç kadının kendi evinin mutfağında elleriyle hazırladığı birbirinden lezzetli ve besleyici barların tarifi, Zobaida Falah’ın büyükannesine ait.

 

granola-bars

 

Falah’ın insanlığın en temel ve acı sorunlarının başında gelen küresel açlığa bir nebze çözüm getirebilmek için evinin mutfağında başlattığı girişim, enerji barlarını yoksul ve açlara ücretsiz olarak ulaştırabilme amacıyla bir projeye dönüşmüş.

 

201606010525535871

 

“Sattığım her enerji barı, bir evsiz ya da yoksulun karnını doyuruyor”

CURE M adını verdiği projesiyle Falah, sattığı her enerji barı karşılığında ihtiyaç sahiplerine ücretsiz bir tane ulaştırıyor.

Adından anlaşılabileceği gibi CURE M, küresel açlığı, mutsuzluğu, unutulmuşluğu, yalnızlığı, hastalıkları, depresyonu ve çaresizliği iyileştirmeyi amaçlıyor.

 

granola2

 

Vücudu ve zihni güçlendirirken ruhunu paylaşmanın ve yardım etmenin ışığıyla aydınlatmak, pembe sevap bulutlarıyla arşa yükselmek isteyenler için Falah, buen tatlı yolun taşlarını son derece sağlıklı ve doğal ürünlerle döşüyor.

İçeriğinde hiç bir katkı maddesi bulunmayan, tamamen doğal ve sağlıklı enerji kaynağı besinleri bir araya getiren genç kadının büyükannesinin tarifi, bal, badem, susam, çörekotu, yulaf gibi vitamin ve mineral zengini besinlerden oluşuyor.

Magnezyum, çinko, protein başta olmak üzere çok sayıda faydalı besini bir arada barındıran CURE M granola barları, henüz 1 aydır satışta olsa da, şimdiden toptan siparişlere yetişmeye çalışıyor.

Zobaida Falah’ın bu tatlı niyetiyle hayata geçen projesine Facebook sayfasından ve web sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

Tamar M. Tegün

Co-Founder of Cokiiya.com
Founder of EnjoyinGeorgia
Freelance journalist, writer, traveller.

hiç yorum yok

error: