Burning Man Sonrası Festival Deneyimini Hissettiren 7 Video

0

Çölün ortasındaki yaratıcılık, sanat ve müzik festivali Burning Man’in ardından video üreticiler kısa filmlerini yayınlamaya başladı.

1986’dan bu yana devam eden ve ismini festivalin sonunda yakılan ahşap insan heykelinden alan Burning Man, bu yıl da 28 Ağustos ile 5 Eylül arasında gerçekleşti. Nevada’daki Black Rock Çölü’nde bir hafta boyunca sanat, yaratıcılık ve müzikle yaşayan katılımcılar yaşadıkları deneyimi hiçbir zaman tam aktaramayacağını iddia ediyor. Adeta içinde bulunmadan, bizzat yaşamadan anlaşılamayan bu festival sonrasında kimi katılımcılar da kaydettikleri görüntüleri yayınlamaya başladı.

Kamerasıyla, drone’uyla oraya giden ve kendi maceralarını kısa filme dönüştüren isimle hem kendi bakış açılarını hem de festivalin akılda kalan anılarını saklamayı başarıyor böylece. Bebek ve çocuk katılımcılar, karşıdan karşıya geçmeye çalışan salyangoz insanlar ve nicelerini kaydederek internet hafızasında yaşatan videoları derledik.kaynak: bigumigu

Yazar Hakkında

Vural KINAYMAN

kedi eğitmeni, alengirli yemeklerin mucidi, acar tasarımcı, fitoterapi sevdalısı, hayat yaşayıcısı, keyif sürücüsü, erken emekli, kelli göbekli..

hiç yorum yok

error: