Hamileliğinizin 40 Haftası 3 Boyutlu Günlüğünüzde

0

Bir çok anne adayı hamilelik günlüğü tutuyor, ama hiç şüphesiz ki sayfaları çevirdikçe karnınızla birlikte büyüyen ‘göbeğiyle’ Mother Book, sıradan defterlere benzemiyor.

“Mother Book” yani Anne Kitabı, bebeklerin annelerinin karnında geçirdiği 40 haftalık süreci üç boyutlu olarak yansıtıyor. Özenle tasarlanan el yapımı kitap, sayfaları çevirdikçe 40 haftalık hamilelik süreci boyunca bir kadının vücudundaki değişimleri topografik kesitler ile ortaya koyuyor. İlk haftadan son haftaya dek, hamile bir kadının vücudundaki en ince değişimler dahi gösterilecek şekilde hazırlanan kitap aynı zamanda bir günlük. Kitapta annenin anılarını ve duygularını yazması için, her sayfada boşuklar bırakılmış. Yani anne her hafta ufak tefek notlar alıp, bebeği ile ilgili ultrasound görüntülerini dahi saklayabiliyor.

mother-book-3

Reklam ajansı Dentsu ve  Kishokai Tıbbi ortaklığı ile oluşturulan bu ilginç günlükle ilgili tek üzücü haber şu anda sadece Japonya’da  bulunması.  Japonyada satış rekorları kıran kitabın  diğer ülkelerde satışı ile ilgili çalışmalar yapım aşamasında ancak ülkemize gelmesini beklemeksizin online sitelerden siparişle almak elbette mümkün.

mother-bookk

Yazar Hakkında

hiç yorum yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: